Besiktas JK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Besiktas JK

BESIKTAS BIR ASK'TIR

AnasayfaTürkcell SüperLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İbrahim Üzülmez hasret giderdi

2 posters
YazarMesaj
tamerrr
Eski Üye
Eski Üye
tamerrr

İbrahim Üzülmez hasret giderdi Empty
MesajKonu: İbrahim Üzülmez hasret giderdi   İbrahim Üzülmez hasret giderdi Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 9:47 pm

Beşiktaş'ın kaptanı İbrahim Üzülmez, zor ve yorucu bir sezonu geride bıraktıklarını ve çifte şampiyonluk yaşamanın mutluluğu içinde olduğunu söyledi. Siyah-beyazlı takımın kaptanı, eşi Neslihan Üzülmez'in memleketi Artvin'in Arhavi ilçesine gelerek yakınlarıyla hasret giderdi. İbrahim Üzülmez, zor ve yorucu bir sezonu geride bıraktıklarını belirterek, ''Çifte şampiyonluk yaşamanın mutluluğu içindeyim şu an. Karşılaşmalar nedeniyle buraya gelememiştik. İlk fırsatta soluğu bu güzel yerde aldık'' dedi.
Üzülmez, emekliliğinde yerleşeceği tek yerin Arhavi olduğunu ifade ederek, şöyle devam etti: ''Biliyorsunuz burada bir ticari faaliyetim var. Yeşil sahalardaki birikimimi Arhavi'ye aktarıyorum, bunu yapmaya da devam edeceğim. Arhavi'ye gelirken bir iş adamı dostumu da getirdim. Belki onu ikna ederim ve burada ciddi bir yatırım yapar diye. Sıcak da karşıladı. Arhavi'nin geleceğini her açıdan parlak görüyorum. Yeter ki öncelikli düşünülen projeler hayata geçirilebilsin. Ben Artvin'i, Hopa'yı ve Arhavi'yi ayrı ayrı özellikleri ve güzellikleri ile seviyorum.''

-BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ-

Arhavi'de belediye başkanı Coşkun Hekimoğlu'nu makamında ziyaret eden İbrahim Üzülmez, Hekimoğlu'na yeni görevi için hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Hekimoğlu da Beşiktaş'ın çifte kupalı sezonundan dolayı Üzülmez'i tebrik ederek, ''Bizleri bir hemşehrimiz olarak sevindiriyorsunuz. Bir hemşehrimizin yeşil sahalarda efendiliği ile örnek kişiliği ile başarılı futbolu ile şampiyonluklara atılan imzada katkısının olması önemli bir olaydır'' dedi.

Üzülmez'in Arhavi'de inşaat işine girmesinin de ayrı bir anlamı olduğunu ifade eden Hekimoğlu, ''Bizler sizi bu içten samimi davranışınızla kutluyoruz. Emekliliğinizde de Arhavi'ye yerleşmenizden son derece memnun olacağız'' diye konuştu.
10.06.2009
Kaynak : AA

ulan ibo Very Happy DELI IBO yeterice yaptin BJK ye birak artik su futbolu ya Very Happy
Taylanco.*
Eski Üye
Eski Üye

İbrahim Üzülmez hasret giderdi Empty
MesajKonu: Geri: İbrahim Üzülmez hasret giderdi   İbrahim Üzülmez hasret giderdi Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 10:23 pm

bu birakmaz olm adam 4 yil daha oynayacam diyor..

İbrahim Üzülmez hasret giderdi
1 sayfadaki 1 sayfası