Besiktas JK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Besiktas JK

BESIKTAS BIR ASK'TIR

AnasayfaTürkcell SüperLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mehmet Topuz . . .

2 posters
YazarMesaj
Sadan_KALKAVAN
Eski Üye
Eski Üye
Sadan_KALKAVAN

Mehmet Topuz . . . Empty
MesajKonu: Mehmet Topuz . . .   Mehmet Topuz . . . Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 7:59 pm

Beşiktaş formasını giyen ve "Çoçukluğumdan bu yana Beşiktaşlıyım" diyen Mehmet Topuz'un, siyah beyazlı yöneticilere "Benim işimi yarına kadar bitiremezseniz artık olacaklardan ben sorumlu değilim" diye sert çıktığı öğrenildi.

"BUNALIMA GİRDİM BİTSİN ARTIK"
Antalya'da ailesiyle birlikte talini sürdüren Mehmet Topuz'un, Beşiktaşlı yöneticilerle bire bir yaptığı görüşmede "Benimle anlaşırken bu işin en fazla iki gün içinde halolacağını söylediniz hatta söz verdiniz. Ancak işler hergeçen gün daha da karışıyor. Her taraftan baskı alıyorum, psikolojim bozuldu hatta bunalıma girdim" diye konuştuğu ortaya çıktı.

Transfer için yarın öğle saatlerine kadar Beşiktaşlı yöneticilere süre tanıyan, olmaması durumunda Fenerbahce'ye transfer olacagini söyleyen Mehmet Topuz'un "Birşeyler netleşmezse olacaklardan ben mesul değilim" dediği ifade edildi.

"1 MİLYON TAZMİNAT ÖDEYECEK"
Bu gelişme üzerine Beşiktaşlı yöneticilerin nasıl bir girişimde bulunacakları merakla beklenirken, Mehmet Topuz'un Beşiktaş ile yaptığı protokol gereği başka bir takımda forma giymesi durumunda siyah beyazlı kulübe 1 milyon TL tazminat ödeyeceği iddia edildi.
Fenerbahce ye transfer olmasi halinda 1 milyon TL yi Fenerbahce Mehmet Topuz icin ödegeci ögrenildi .
Taylanco.*
Eski Üye
Eski Üye

Mehmet Topuz . . . Empty
MesajKonu: Geri: Mehmet Topuz . . .   Mehmet Topuz . . . Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 1:06 am

hehehee
Taylanco.*
Eski Üye
Eski Üye

Mehmet Topuz . . . Empty
MesajKonu: Geri: Mehmet Topuz . . .   Mehmet Topuz . . . Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 1:57 am

galiba fener'e gidecek.. gelismeler bu yönde.. ama ben fenerli olsam m.topuz'u istemezdim..

Mehmet Topuz . . .
1 sayfadaki 1 sayfası