Besiktas JK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Besiktas JK

BESIKTAS BIR ASK'TIR

AnasayfaTürkcell SüperLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Servet yapti yapacagini .

2 posters
YazarMesaj
Sadan_KALKAVAN
Eski Üye
Eski Üye
Sadan_KALKAVAN

Servet yapti yapacagini . Empty
MesajKonu: Servet yapti yapacagini .   Servet yapti yapacagini . Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 12:22 pm

İsmini gizleyen bir kadın 'Gerçek aşkı benim' diyerek milli futbolcu Servet Çetin'le çekilmiş fotoğraflarını basına yolladı.

Çetin 'Sevgilim yok. Fotoğraf çekilirken evde başkaları da vardı' dedi.

Galatasaraylı milli futbolcu Servet Çetin'in adı bir süredir oryantal Asena ile anılıyordu. Hatta ünlü futbolcunun ayağını sakatladığı günlerde, vaktini Asena'nın evinde geçirdiği iddia edilmişti. Ancak ismini açıklamak istemeyen bir kadın gazeteleri telefonla arayarak, 'Servet Çetin'in gerçek sevgilisi benim' dedi. Kimliği ve ünlü futbolcuyla varolduğunu iddia ettiği ilişkisi hakkında hiçbir soruya cevap vermeyen gizemli kadın, 'Sadece bu ilişkinin bilinmesini istiyorum; o kadar' demekle yetindi. Meçhul sevgili, iddiasını ispatlamak için ünlü futbolcuyla çekilmiş fotoğraflarını eposta aracılığıyla gönderdi. İnternet aracılığıyla gönderilen fotoğraflara şu yazılı açıklama eklenmişti: 'Çıkan haberler karşısında bir süre sessiz kalmak istedim, ancak bu haberler beni çok üzüyordu. Ben de daha fazla dayanamayıp ilişkimi açıklamak istedim. Servet'in gerçek sevgilisi benim. Bu tarz haberlerin neden çıktığını anlayamıyorum. Asena da kim oluyormuş? Asena'nın bu tarz haberler sayesinde reklamını yaptığını düşünüyorum. Bizim çok mutlu bir beraberliğimiz var. Artık herkes Servet'in gerçek sevgilisinin kim olduğunu öğrenmeli.'

SERVET: YALNIZ DEĞİLDİK

Peki Servet Çetin bu iddia için ne diyior? Şu an kamp için Almanya'da bulunan ünlü futbolcu 'gizemli sarışın' için 'Tam olarak hatırlamıyorum' dedi. 'Hatırladığım kadarıyla o fotoğraflar çekilirken evde başkaları da vardı' diyen ünlü Çetin sözlerini 'Şu anda sevgilim filan yok' diyerek bitirdi.
Ferhat58
Forum Admin
Forum Admin
Ferhat58

Servet yapti yapacagini . Empty
MesajKonu: resim koysaydin   Servet yapti yapacagini . Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 12:36 pm

resim koysaydin daha gzl olurdu kardesim
https://aleminkrali.1forum.biz

Servet yapti yapacagini .
1 sayfadaki 1 sayfası