Besiktas JK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Besiktas JK

BESIKTAS BIR ASK'TIR

AnasayfaTürkcell SüperLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Ya Beşiktaş ya da Beşiktaş"

3 posters
YazarMesaj
Taylanco.*
Eski Üye
Eski Üye

"Ya Beşiktaş ya da Beşiktaş" Empty
MesajKonu: "Ya Beşiktaş ya da Beşiktaş"   "Ya Beşiktaş ya da Beşiktaş" Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 1:56 pm

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında krize neden Mehmet Topuz'un transferindeki düğüm henüz çözülemezken yıldız oyuncunun kanadından Beşiktaş lehine kesin açıklamalar gelmeye devam ediyor...

Siyah-Beyazlı camianın şampiyonluk kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Karagümrüklü Beşiktaşlılar gecesine yine Mehmet Topuz transferi damgasını vururken, geceye katılan Mehmet Topuz'un menajeri Metin Korkmaz kulübün resmi televizyonu BJK TV'ye çarpıcı açıklamalarda bulunarak şöyle konuştu:

"Bazı yayın organlarında Mehmet'in tuttuğu takımla ilgili polemikler yaratılmaya çalışılıyor. Şunu çok net söyleceğim... Mehmet Topuz doğuştan Beşiktaşlı. Bu kadar tutkulu bir Beşiktaşlı olmasa Beşiktaş'ta oynamak için bu kadar diretir miydi? Bir kaç gündür Mehmet'e gelen teklifler çok fazla ama onun duruşu ortada. Başkan Yıldırım Demirören ve Kenan Öner ile biraraya geldik bu transfer birkaç güne kadar Beşiktaş lehine çözümlenecek. Mehmet Topuz gerekirse 1 sezon oynamamayı bile göze aldı. Artık iş oyuncudan çıktı, tarafların bir an önce anlaşmasını bekliyoruz. Mehmet bundan sonra ya Beşiktaş'da oynayacak ya da Beşiktaş'ta. Mehmet Topuz Beşiktaş'a hayırlı olsun"

MEHMET TOPUZ'A TELEFONDA TEZAHÜRAT

Daha sonra taraftarların ısrarları ile Mehmet Topuz'u telefonla arayan Menajeri Metin Korkmaz, Beşiktaşlı taraftarların tezahüratlarını yıldız oyuncuya dinletti.

Beşiktaşlı taraftarların "Bekliyoruz Mehmet Topuz" şeklindeki tezahüratları karşısında yıldız oyuncunun oldukça duygulandığı sesinden anlaşıldı.

Geceye katılan Asbaşkan Levent Erdoğan ise Mehmet Topuz'un Beşiktaş forması giyeceğini belirterek, transferin gerçekleşmesinde menajer Metin Korkmaz'ın da önemli katkıları olduğunu bildirerek, teşekkür etti.

07.06.2009
Kaynak : DHA
Ferhat58
Forum Admin
Forum Admin
Ferhat58

MesajKonu: benimde kafa karisdi   "Ya Beşiktaş ya da Beşiktaş" Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 2:01 pm

ne yavsak adammis bu topuz ya ne yapdiig belli olmuyor
galatasarayin sitesinde "BEN GALATASARAYLIYIM" diyor fenerbahcenin sitesinde "BEN DOGUSDAN FENERLIYIM" diyor
besiktas camiasinada "YA BESIKTAS YADA BESIKTAS" diyor amacini anlamadim ben bu adamin valla
https://aleminkrali.1forum.biz
Sadan_KALKAVAN
Eski Üye
Eski Üye
Sadan_KALKAVAN

MesajKonu: möchtegern messi   "Ya Beşiktaş ya da Beşiktaş" Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 2:08 pm

besiktasliyim dedi simdi yarin fln fenere geldimi yok yanlis anlasildim fln der ...
2 face li , glemessen gelme . sanki bulunmaz hint kumasi töbe töbe .
uzun saclari var diye kendisini messi zanediyo .
Ferhat58
Forum Admin
Forum Admin
Ferhat58

MesajKonu: Geri: "Ya Beşiktaş ya da Beşiktaş"   "Ya Beşiktaş ya da Beşiktaş" Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 2:26 pm

Sadan_KALKAVAN demiş ki:
besiktasliyim dedi simdi yarin fln fenere geldimi yok yanlis anlasildim fln der ...
2 face li , glemessen gelme . sanki bulunmaz hint kumasi töbe töbe .
uzun saclari var diye kendisini messi zanediyo .

haklisin saclarinida o yüzden uzatmisdir Smile
https://aleminkrali.1forum.biz

"Ya Beşiktaş ya da Beşiktaş"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Nihat Beşiktaş'ta" iddiası!
» "6 milyon Euro'yu kim verirse, Özer'i o alır"
» "Başarılı olacağımıza inanıyorum"
» Fink Besiktas'ta
» "Hazır olmam en az 2 ay"