Besiktas JK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Besiktas JK

BESIKTAS BIR ASK'TIR

AnasayfaTürkcell SüperLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

A.Yildirim yine konustu .

2 posters
YazarMesaj
Sadan_KALKAVAN
Eski Üye
Eski Üye
Sadan_KALKAVAN

A.Yildirim yine konustu . Empty
MesajKonu: A.Yildirim yine konustu .   A.Yildirim yine konustu . Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 11:51 am

A.Yildirim yine konustu . 8458_940_28493

Aziz Yıldırım tüm bu konuşmaların ardından bağlandı ve menajer Metin Korkmaz’ı payladı, Mehmet’in “Fenerbahçeliyim” dediğini iddia edip, bu işin peşini bırakmayacağını ifade etti.
“Herkes konuşuyor. Basit konularda konuşma yapıyor” diyen Yıldırım, transferde şartları olduğunu ifade ederek; “FIFA ve TFF şartları vardır. Sözleşmesi bitmek üzere olan bir oyuncuyu transfer ederken 6 aydan önce oyuncuyla görüşemezseniz. Müsaade almanız gerekir. Biz bu transferle ilgili görüşmeyi daha önce defalarca sayın başkanla yaptık. ‘Evet’ demediği için de transferi yapamadık. Son olarak lig bitiminden itibaren Recep Mamur’a sordum. Henüz karar vermediğini, futbolcuyla konuştuktan sonra kararını vereceğini söyled, müsaade istedi. Ama bu sürede Rıdvan Dilmen ve birkaç benimle yakın olan insan, Mehmet Topuz’un benimle görüşmek istediğini söylediler. Ben de arayıp kendisine ‘Herkese aratıyorsun, biz seni alacağız. Ama önce başkanla olan sorunu çözeceğiz’ dedim. Onla anlaşınca transferi yapabileceğimizi söyledim.” dedi..

-“KARAGÜMRÜĞÜ DE TUTAR”-
“Bir futbolcu için ‘şu takımlı’ diye söylemek yanlıştır, bunlar profesyonel” diyen Yıldırım “Kayserispor’dan bonservisini ayarladık çocuğun. Ama bu saatten sonra zarar görecekse de görecektir. Ceza alacaksa da alacaktır ve bu Türkiye’de bir milat olacaktır.. Yetkisiz insanların transfer yapması kalkacaktır. Kayserispor başkanı ve yönetimine çok teşekkür erdim. Onlar da kurallara göre uygulama yaptılar. Bunları çözemezseniz çocuk serbest kalır. Bütün kanuni uygulamalarımız eksiksiz, biz rahatız.. Çocuğu serbest bıraksınlar, 1 ay sonra ‘Ben Beşiktaşlıyım’ derse bırakırım. Otelde hapis, baskı altında.. Bunlar ayıp. Çocuğa bunları söylerseniz, Vefa’yı da Karagümrüğü de tutar. Bakalım 1 ay sonra nereyi tutuyor.

“Bunlar profesyonel futbolcular. Bunları baskı altında tutmasınlar” diyen Yıldırım, "Duydum ki Beşiktaş'la anlaşmış. Çocuğu serbest bıraksınlar, 10 gün kendi kendine gezsin. Bakalım hangi takımı tuttuğunu kendisi açıklasın. Üzmeye gerek yok. Baskı altında tutmasınlar, otele götürüp eskisi gibi saklamasınlar. Ben istesem onu da yapardım. Ama yakışmıyor bize. Kurallar var. FIFA kuralları var." diye konuştu.

Daha sonra Topuz’un kendisine “Bana ‘Atlayayım geleyim, 1 sene oynamam’ dedi. Bugün Beşiktaş’la olan her şeyi söyledi. Ben ise bunu yapamayacağımı söyledim” diyen Yıldırım şöyle devam etti;
“Ben ‘bunları halledince konuşacağım seninle’ dedim. Sonra ‘Bu menajerler senin mi’ diye sordum, ‘hayır ben onlarla imza atmadım’ dedi. Sitem ettim beni aramasına”..
Taylanco.*
Eski Üye
Eski Üye

A.Yildirim yine konustu . Empty
MesajKonu: Geri: A.Yildirim yine konustu .   A.Yildirim yine konustu . Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 1:19 pm

buda cok konustu.. susun biraz..

A.Yildirim yine konustu .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ve Aziz Yıldırım da konuştu
» EFSANE geri döndü . ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !