Besiktas JK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Besiktas JK

BESIKTAS BIR ASK'TIR

AnasayfaTürkcell SüperLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

''Hakan'ın hedefleri her zaman yüksek"

2 posters
YazarMesaj
Taylanco.*
Eski Üye
Eski Üye

''Hakan'ın hedefleri her zaman yüksek" Empty
MesajKonu: ''Hakan'ın hedefleri her zaman yüksek"   ''Hakan'ın hedefleri her zaman yüksek" Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 2:25 pm

Beşiktaş'ın kalecisi Hakan Arıkan, yeni sezonda kaleyi Rüştü Reçber'den devralarak Türkiye Kupası ve Lig şampiyonluğunu yeniden tatmak istediğini söyledi. Takım arkadaşı Serdar Kurtuluş'un düğün töreni için Bursa'ya gelen genç kaleci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu sezon hem Türkiye Kupası hem de lig şampiyonluğunu kazanmanın mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi.
Hakan Arıkan, gelecek sezon hedeflerinin daha da büyüdüğünü kaydederek, ''Biz büyük takım olduğumuz için her zaman daha üst seviyelere oynamalıyız. İnşallah Şampiyonlar Ligi'nde de başarılı oluruz. Türkiye'deki kulüplerin yapamadığını biz yapmak istiyoruz'' dedi.

Genç kaleci, ''Hakan Arıkan'ın yeni sezonda hedefleri nelerdir'' sorusuna ise ''Hakan'ın hedefleri her zaman yüksektir. Bu sene fazla oynamadım ama yeni sezonda inşallah kaleyi teslim alarak Türkiye Kupası ve lig şampiyonluğunu yeniden tatmak istiyorum'' yanıtını verdi. Hakan Arıkan, İlknur-Serdar Kurtuluş çiftine de ömür boyu mutluluklar diledi.

13.06.2009
Kaynak : AA
tamerrr
Eski Üye
Eski Üye
tamerrr

''Hakan'ın hedefleri her zaman yüksek" Empty
MesajKonu: Geri: ''Hakan'ın hedefleri her zaman yüksek"   ''Hakan'ın hedefleri her zaman yüksek" Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 3:20 pm

kocum hakan Wink

''Hakan'ın hedefleri her zaman yüksek"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Hazır olmam en az 2 ay"
» "Başarılı olacağımıza inanıyorum"
» "Nihat satış listesinde!"
» "Nihat Beşiktaş'ta" iddiası!
» "Beşiktaşlı duruşu yok"