Besiktas JK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Besiktas JK

BESIKTAS BIR ASK'TIR

AnasayfaTürkcell SüperLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sivasspor 4üncü Büyük

4 posters
YazarMesaj
Ferhat58
Forum Admin
Forum Admin
Ferhat58

Sivasspor 4üncü Büyük Empty
MesajKonu: Sivasspor 4üncü Büyük   Sivasspor 4üncü Büyük Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:32 pm

Sivasspor 4üncü Büyük Baskan_2009
Başkanımız ; "Sivasspor hep şampiyonluk yarışının içinde kalacak. Biz dört yılda planlı, programlı çalıştık ve buralara geldik. Sivasspor artık Türkiye'nin beşinci büyüğüdür" Dedi.

"Ligi ikinci bitirdiğimiz için üzüntülü müyüm sevinçli miyim hala karar veremedim. Aslında üzüntülüyüm. Sivasspor 4 yıldır bu ligde. Hep çıtayı yükseltti. Artık hep şampiyonluk yarışının içinde olacak. Buradan artık geriye dönüş olmaz. Biz herşeyi planlı, programlı yaptık. Türkiye'nin beşinci büyüğü olduk. Şampiyonlar Ligi'ne katılmak büyük başarıdır. Sivasspor önümüzdeki sezonlarda artık hep ilk beş içinde kalacaktır."

BAŞKAN PATRONDUR
"Bence başkan soyunma odasına inmeli. Başkan, takımın patronudur. Ben bir kez indim, İstanbul Belediye maçının devre arasında moral verdim ama kaybettik. Gaziantep deplasmanını unutamıyorum. İyi oynadık ama mağlup olduk. O hafta büyük avantaj kaybettik. Ligin son haftasında biz Galatasaray'a mağlup, Trabzonspor da Fenerbahçe karşısında galip olduğu dakikalarda biraz umutsuzluğa kapıldım ama sonunda Şampiyonlar Ligi'ne giden ilk Anadolu takımı olduk. Takımın genel performansından memnunum ama bazı futbolculardan beklentim yüksekti. Mehmet Yıldız, Musa, Abdurrahman ligin ilk yarısındaki performanslarını ikinci yarıya taşıyamadılar. Aynı katkıyı yapsalar zirveyi bırakmazdık."

REKABET EDEMEM
"Transferde inanılmaz rakamlar havada uçuşuyor. Çoğu futbolcuya hak etmedikleri rakamlar öneriliyor. Üç Büyükler'in transferdeki bu rekabetine ben eşlik edemem."

SİVASSPOR DEĞİŞEN KADERİ
"F.Bahçe'de yöneticilik yapıyordum. 8 yıl önce resmi plakalı bir araç geldi. Sivasspor Başkanı ve Sivas Belediye Başkanı Osman Seçilmiş. Başkanlık teklif ettiler. Kabul etmedim, yönetici oldum. Sonra başkanlığa geldim. Sivasspor bugünlere o siyah plakalı araç sayesinde geldi."

ATAKAN BAŞKAN
Memleketinde ve aile çevresinde herkesin Atakan ismiyle seslendiği Mecnun Otyakmaz, Sivasspor'a ayırdığı yoğun mesaiden dolayı ailesini ihmal ettiğini ve çocuklarının tüm sorumluluğunun eşinde olduğunu ifade etti.

BÜTÇEMİZ 20 MİLYON TL
Yirmi milyon bütçemiz var. Bu yeterli değil. Biz kendi yağımızla kavruluyoruz. Pahalı transferler yerine Sivasspor'a faydalı olacak futbolcuların peşindeyiz. Bugüne kadar yaptığımız transferlerde yanılmadığımızı gösterdik. Bizim bütçemizi tek transfere yatıran takımlar var. Biz bu bütçeyle bir takım kuruyor, şampiyonluk mücadelesi veriyorsak bu büyük bir başarıdır.

AĞA GÖNÜLLÜ İNSANIM
Çevremde bana "Ağa" diyorlar ama ben ağa değilim. Ben ağa gönüllü bir insanım. Olanaklarım el verdiği sürece herkese yardım ederim. Fakat Sivasspor Başkanı olunca herkes bana el açmışken, ben başkasına el açıyorum. Bu da zoruma gidiyor. Sivasspor'u kimseye muhtaç etmeyecek bir kulüp haline getirmek için gecegündüz çalışıyorum.

UYGUN BIRAKANA KADAR BİZ BIRAKMAYIZ
Bülent Uygun'u futbolculuğunda Sivasspor'a getiren benim. Onu Fenerbahçe'de oynadığı yıllardan beri tanıyorum. Uygun önce menajer ardından teknik direktör oldu. Çok iyi anlaşıyoruz. Gecesini gündüzüne katıyor. Takımın her sorunuyla ilgileniyor. Kendisi bırakana kadar biz onu bırakmayız. Teklifler geldiğinde kendisi değerlendirir. Kariyeri için önünü açarız. O kendi yolunu kendisi çizecektir.

Sabah Spor
https://aleminkrali.1forum.biz
tamerrr
Eski Üye
Eski Üye
tamerrr

MesajKonu: Geri: Sivasspor 4üncü Büyük   Sivasspor 4üncü Büyük Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 7:43 pm

insallah öyle olur Wink lig daha zevkli oluyo
Ferhat58
Forum Admin
Forum Admin
Ferhat58

MesajKonu: Geri: Sivasspor 4üncü Büyük   Sivasspor 4üncü Büyük Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 1:20 am

aynen öle kardesm
Taylanco.*
Eski Üye
Eski Üye

MesajKonu: Geri: Sivasspor 4üncü Büyük   Sivasspor 4üncü Büyük Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 1:32 am

baslik yanlis olmus ferhat sivas 5inici büyük olmasi lazimdi..cünkü haberde öyle diyor..
tamerrr
Eski Üye
Eski Üye
tamerrr

MesajKonu: Geri: Sivasspor 4üncü Büyük   Sivasspor 4üncü Büyük Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 12:06 pm

Taylanco.* demiş ki:
baslik yanlis olmus ferhat sivas 5inici büyük olmasi lazimdi..cünkü haberde öyle diyor..

o trabzonu takim olarak saymiyoki Razz
Ferhat58
Forum Admin
Forum Admin
Ferhat58

MesajKonu: Geri: Sivasspor 4üncü Büyük   Sivasspor 4üncü Büyük Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 12:10 pm

aynen öyle canberk Wink hinspiel 0:0 sansa elimizden kurtuldular ama rückspiel 3:0 kurtulamadilar Wink
tamerrr
Eski Üye
Eski Üye
tamerrr

MesajKonu: Geri: Sivasspor 4üncü Büyük   Sivasspor 4üncü Büyük Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 12:23 pm

ne canberki olm^^ koskocaman kartal var bude TAMERRR yazio xDD
Sadan_KALKAVAN
Eski Üye
Eski Üye
Sadan_KALKAVAN

MesajKonu: Geri: Sivasspor 4üncü Büyük   Sivasspor 4üncü Büyük Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 2:00 pm

sivas bence daha 5 büyük . .
ama o stad ve uefa / sampiyonlar liginde oynadiktan sonra 4 büyük olcak .
trabzon zaten büyüklük den cikmis ne yaptiklarini bilmiyolar .
Taylanco.*
Eski Üye
Eski Üye

MesajKonu: Geri: Sivasspor 4üncü Büyük   Sivasspor 4üncü Büyük Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 2:31 pm

trabzonun 8 sampiyonlugu var..trabzon'u sevmiyebilirsiniz bende fazla sevmiyorum ama türkiye'nin su an 4üncü büyük takimi trabzon..belki bu degisir ama en az 30 sene sürer benden söylemesi..cünkü 8 kere'den fazla sampiyon olmak hic kolay degil..
Sadan_KALKAVAN
Eski Üye
Eski Üye
Sadan_KALKAVAN

MesajKonu: Geri: Sivasspor 4üncü Büyük   Sivasspor 4üncü Büyük Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 9:16 pm

Taylanco.* demiş ki:
trabzonun 8 sampiyonlugu var..trabzon'u sevmiyebilirsiniz bende fazla sevmiyorum ama türkiye'nin su an 4üncü büyük takimi trabzon..belki bu degisir ama en az 30 sene sürer benden söylemesi..cünkü 8 kere'den fazla sampiyon olmak hic kolay degil..

trabzon 6 sefer sampiyon oldu . . . nur zu info .
http://de.wikipedia.org/wiki/Turkcell_S%C3%BCper_Lig
Taylanco.*
Eski Üye
Eski Üye

MesajKonu: Geri: Sivasspor 4üncü Büyük   Sivasspor 4üncü Büyük Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 9:25 pm

Sadan_KALKAVAN demiş ki:
Taylanco.* demiş ki:

durumu degistirmez Wink
Sadan_KALKAVAN
Eski Üye
Eski Üye
Sadan_KALKAVAN

MesajKonu: Geri: Sivasspor 4üncü Büyük   Sivasspor 4üncü Büyük Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 9:27 pm

Taylanco.* demiş ki:
Sadan_KALKAVAN demiş ki:
Taylanco.* demiş ki:

durumu degistirmez Wink

vay taylan falciligin da varmis . . . Very Happy
Ferhat58
Forum Admin
Forum Admin
Ferhat58

MesajKonu: Geri: Sivasspor 4üncü Büyük   Sivasspor 4üncü Büyük Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 9:55 pm

eyer bu isler sampiyonlukla olsaydi.. galatasarayla fenerbahce dünyanin en iyi kulüblerinde ilk 10 a girmesi lazimdi Wink
Taylanco.*
Eski Üye
Eski Üye

MesajKonu: Geri: Sivasspor 4üncü Büyük   Sivasspor 4üncü Büyük Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 10:41 pm

Ferhat58 demiş ki:
eyer bu isler sampiyonlukla olsaydi.. galatasarayla fenerbahce dünyanin en iyi kulüblerinde ilk 10 a girmesi lazimdi Wink

zaten tek önemli sey sampiyonluk degil ama hic bir basarin olmadiktan sonra büyük'de olamasin..
Ferhat58
Forum Admin
Forum Admin
Ferhat58

MesajKonu: Geri: Sivasspor 4üncü Büyük   Sivasspor 4üncü Büyük Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 10:54 pm

2 kere herbstmeister.. bi kere ligde 4. olduk bu sene 2. olduk Smile

Sivasspor 4üncü Büyük
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hasan Şaş Sivasspor yolunda!
» Yasin Sivasspor'da
» Davidas Sivasspor'da
» Sehmuz Sivasspor'da
» Yasin Sivasspor yolunda